Zmieniamy się dla Was

Rok 2022 to dla spółek PFEIFER w Polsce intensywny czas. W tym roku nie tylko obchodzimy jubileusz 25-lecia naszego istnienia na polskim rynku, ale również rozpoczęliśmy proces połączenia dwóch spółek – Jordahl & PFEIFER Technika Budowlana oraz PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa. Od nowego roku w dalszym ciągu będziemy oferować swoim klientom produkty i usługi z zakresu BUDOWNICTWA i PRZEMYSŁU, jednak będziemy to robić z ramienia jednej spółki – PFEIFER Polska Sp. z o.o.

PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o. odpowiedzialna za produkcję belki PFEIFER Hybridbeam® na Polskę i świat będzie dalej funkcjonować w niezmienionej strukturze.

Tyle formalnie, ale przecież jubileusz to radosne obchody. Tak jest i u nas – od października świętujemy swoje ćwierćwiecze istnienia – najpierw z naszymi Partnerami podczas konferencji Stowarzyszenia Producentów Betonów w Serocku pod Warszawą, a później również we własnym gronie.

Nasz weekendowy firmowy wyjazd do Szklarskiej Poręby zaszczycił swoją obecnością m.in. Pan Gerhard Pfeifer oraz zacna delegacja gości z Niemiec. Były wspomnienia, wyróżnienia i prezentacja wizji rozwoju na najbliższe lata. Pokazaliśmy także naszą nową wspólną stronę internetową.

Czas umilił nam koncert zespołu Zakopower oraz występ naszego ulubionego kwartetu smyczkowego, który towarzyszy nam podczas naszych spotkań firmowych.

Oficjalną część zakończyła wspólna zabawa do białego rana całego teamu PFEIFER Polska. 🥳🥳🥳