Technik Serwisu

Województwo: dolnośląskie

W związku z  rozwojem działu serwisu firmy PFEIFER Polska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu (woj. dolnośląskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych u klientów
  •  Współpraca z pozostałymi serwisantami
  •  Bezpośredni kontakt z klientami podczas wykonywania przeglądów
  •  Przygotowywanie protokołów z przeglądów, obsługa oprogramowania serwisowego
  •  Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
  •  Ciągłe doskonalenie oraz samodzielność

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach technicznych i/lub wykształcenie zawodowe mechaniczne
  •  Zmysł techniczny, zainteresowanie techniką
  •  Zdolności manualne, umiejętność operowania narzędziami
  •  Zaradność, samodzielność, elastyczność, odpowiedzialność
  •  Chęć do podróży służbowych, posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B
  •  Sprawność fizyczna
  •  Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Mile widziane:
    Doświadczenie przy pracach z urządzeniami transportu bliskiego, zawiesiami

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością rozwoju oraz długoletniej współpracy
  •  Ciekawą i inspirującą pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  •  Benefity pracownicze m.in. w postaci opieki lekarskiej oraz ubezpieczenia grupowego
  •  Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole z pasją

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

C