Kariera

Koordynator serwisu

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu serwisowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie realizacji zleceń serwisu
  • organizacja pracy serwisantów, przygotowanie potrzebnych dokumentów
  • aktywny kontakt z obsługiwanymi klientami
  • przygotowanie ofert, kontakt z dostawcami
  • obsługa systemu CRM i ERP
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracą serwisantów
  •  inne zadania związane z funkcjonowaniem działu

Nasze wymagania

  • wzorowa organizacja pracy własnej, dokładność, dobra pamięć
  • umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o wiele czynników
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość obsługi komputera, pakietu office, szczególnie excel
  • zaangażowanie, elastyczność, proaktywność, optymizm
  • podstawowa ogólna wiedza techniczna
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • doświadczenie w pracy w dziale logistycznym lub serwisowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długoletniej współpracy i rozwoju zawodowego
  • wiele ciekawych wyzwań oraz możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków
  • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna)

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”