Kariera

Doradca techniczno-handlowy

Region Centrum, Region Zachód, Polska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom naszych klientów z zakresu techniki linowej i dźwigowej, tworzymy korzystne ekonomicznie rozwiązania, oferujemy know-how, wysoką jakość oraz niezawodny serwis na obszarze całej Polski.

W związku z energicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do reprezentowania firmy w dwóch regionach:

  • Zachód (woj. dolnośląskie i opolskie)
  • Centrum (woj. łódzkie i mazowieckie)

Jakie będą Twoje zadania w PFEIFER?

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów do zaopatrzenia przemysłu (zawiesia, punkty zaczepowe, wciągniki i podnośniki, chwytaki i zabezpieczenia ładunku)
  • Opiekę nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców na swoim obszarze działania
  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji w danym regionie

Jakich kwalifikacji wymaga oferowane przez nas stanowisko?

  • Kompetencji sprzedażowych w modelu B2B w branży zaopatrzenia przemysłu
  • Kilkuletniej praktyki w handlu rozdrobnionym oraz doradztwie technicznym
  • Samodzielności, inicjatywy i efektywności w działaniu
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Zdolności interpersonalnych niezbędnych w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Dużego zaangażowania oraz determinacji w osiąganiu celów
  • Zmysłu technicznego
  • Prawa jazdy kat. B

Czego możesz oczekiwać od PFEIFER?

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy
  • Atrakcyjnego wynagrodzenia zasadniczego oraz systemu premiowego
  • Samodzielnej, odpowiedzialnej pracy w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Niezbędnych narzędzi pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych dopasowanych do potrzeb stanowiska
  • Pakietu socjalnego (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Realnej możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracy w zgranym zespole ludzi z pasją

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFEIFER Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”