Kariera

Specjalista ds. technicznych i ofertowania

Krępice k. Wrocławia, Polska

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby do uzupełnienia zespołu naszych inżynierów w projekcie elastycznego opierania elementów konstrukcyjnych na stanowisko:

Specjalisty ds. technicznych i ofertowania

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie zastosowania elastomerów w połączeniach elementów konstrukcji żelbetowych i stalowych
  • doradztwo specjalistyczne dla biur projektowych i wykonawców
  • ofertowanie gotowych rozwiązań połączeń
  • koordynacja realizowanych projektów
  • bezpośredni kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku budownictwo
  • znajomość programów komputerowego wspomagania projektowania (CAD) oraz pakietu MS Office
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub realizacji konstrukcji betonowych

To oferujemy

  • specjalizację w zakresie stosowania łożysk elastomerowych w budownictwie
  • nowe wyzwania przy  realizacji interesujących projektów budowlanych
  • kontakt z najaktywniejszymi projektantami konstrukcji i architektami na rynku
  • pracę w zgranym i zmotywowanym zespole inżynierów

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@pfeifer.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jordahl & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jordahl & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 55-330 Krępice, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”