O nas

Na polskim rynku firma PFEIFER funkcjonuje od 1997 r., kiedy powołano do życia spółkę Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o.

W 2006 r. powstała firma PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji PFEIFER z ponad 440-letnią tradycją, zatrudniającej ponad 1400 pracowników w 19 krajach na 3 kontynentach.

Jako jedna z wiodących firm w zakresie m.in. techniki linowej i dźwigowej, techniki budowlanej czy podwieszania i zabezpieczania ładunku wyznaczamy kierunki rozwoju dla nowoczesnego przemysłu i budownictwa.

W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia istnienia na rynku w Polsce, rozpoczęliśmy również proces połączenia obu spółek, realizując nasz plan bycia liderem na rynku przemysłowym i budowlanym.

Poniżej Plan połączenia spółek (dla Jordahl & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o. o.)

👉 Plan połączenia spółek JP

Poniżej Plan połączenia spółek (dla PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o. o.)

👉 Plan połączenia spółek PPW

Filozofia firmy

W branży przemysłu i budownictwa liczą się przede wszystkim 3 rzeczy: bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo procesów poparte wymaganą dokumentacją, kompleksowość oferowanych systemów oraz doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszych pracowników gwarantują, że wspólnie z naszymi Klientami zawsze znajdziemy indywidualne rozwiązania przy nawet najbardziej wymagających projektach.

Szeroka gama produktów najwyższej jakości oraz bezpośredni kontakt z naszym zespołem są gwarancją pełnej obopólnych sukcesów współpracy.

Czekamy na Ciebie!

Newsletter

Bądź na bieżąco dzięki bezpłatnemu newsletterowi.

Top