110 lat naszej szyny kotwiącej!

Są wynalazki, które zmieniają świat i do nich na pewno zaliczymy naszą szynę kotwiącą. 😊 Wynaleziona przez Andersa Jordahla w 1913 roku zrewolucjonizowała świat budownictwa. Jednak mimo swoich lat wciąż detronizuje konkurencję i jest niezbędnym elementem w zakresie technologii zamocowań.

Nasze 👉 szyny kotwiące doskonale sprawdzają się przy mocowaniu fasad (szklanych, klinkierowych czy betonowych), lubi je również budownictwo prefabrykowane. Mocowanie balustrad, trybun na obiektach sportowych, torów jezdnych suwnic czy posadowień dla maszyn przemysłowych, mocowanie szyn, oświetlenia i turbin wentylacyjnych w tunelach, elementów szybów windowych i rurociągów – w każdym przypadku szyny wyróżnia szybki montaż oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Przez lata szyny kotwiące wielokrotnie liftingowano, dlatego do dziś nie tracą swej świeżości, a do dyspozycji mamy szeroką gamę produktów dostosowanych do konkretnych zastosowań (szyny kotwiące dostępne są w kilku rozmiarach i typach: ze stali węglowej ocynkowanej ogniowo, ze stali nierdzewnej, walcowane na gorąco lub gięte na zimno, z ząbkami i bez).

Uniwersalne w zastosowaniu, zapewniające duże tolerancje montażowe, a przede wszystkim – przetestowane, zatwierdzone i certyfikowane na całym świecie.

Niesamowity dorobek – ale w końcu 110 lat doświadczenia to nie byle co! 😉🎊